Zpívání bhadžanů v Praze - do ledna 2020

  • od lenda 2020 do května 2020 zpívání v Úterý od 19h - 21h.
    Místo konání:  Klub MalýVelký strom,
  • Praha - Dobrovskeho 16, Praha 7,

    zast. tramvaje Letenské naměstí

Sraz:  v 18:50h

Program: Zpívání bhadžanů tradice Navnath Sampradája, meditace a čtení textů těchto mistrů, diskuse.

2020      
28.1. Klub MalýVelký strom        

11.2. Klub MalýVelký strom 

     

3.3. Klub MalýVelký strom

     

17.3. Klub MalýVelký strom 

     

 31.3. Klub MalýVelký strom
14.4. Klub MalýVelký strom
28.4. Klub MalýVelký strom

     

Info: Aleš (tel. 777050958) a Martin (tel. 725219468)

Další informace o bhadžanechNová kniha:

obal_vidznana.jpgVyšla kniha Sadgurua Nisargadatta MaharadžeVidžňána. Zmizení pocitu bytí“. Titul je souhrnem 159 nirupan, které v jazyce maráthí zaznamenal Maharadžův oddaný Dinkar Kshirsagar a do angličtiny je přeložil Maharadžův dlouholetý překladatel Mohan Gaitonde. "Prospěch ze čtení těchto slov bude přímo úměrný míře vašeho ukotvení neboli usebranosti. Nejde o to někam odejít či něco dělat. Vy už To, co chcete realizovat, jste. Nejde o to, že byste se měli něčím stát, ale o to, abyste se ustálili ve svém ryzím bytí. Samotný váš zájem o tyto promluvy naznačuje, že se ve vás rodí Sebepoznání."

Kniha vyšla v nakladatelství dybbuk.


Audio/Video ukázka:

Nisargadatta Maharádž - Citáty a fotky

Články

Nabídka tištěných knih

30. 9. 2019 - advaitaV případě zájmu o tituly Šrí Nisargadatta Maharadže a Šrí Siddharaméšhvara Maharadže, momentálně máme k dispozici několik dotisků. Lze se domluvit na osobním předání nebo zaslání knihy poštou.

Před vědomím

Kniha zaznamenává jedny z posledních promluv Šrí Nisargadatty Maharadže během let 1980-1981. Šrí Maharadž nás v nich neustále navrací do našeho původního, přirozeného stavu nevědění, stavu před zrozením oproštěného od pocitu vědomí sebe sama. Jean Dunn, dlouholetá Maharadžova oddaná v předmluvě uvádí: "Jestliže čtete tuto knihu, předpokládá se, že jste si jak řekl Maharadž, splnili "svůj domácí úkol"...
Cena: 250 Kč

Neměnná Skutečnost

´Neměnná Skutečnost je kniha rozhovorů se Šrí Nisargadatta Maharadžem z let 1976–1977, kterou sestavil Mark West z Austrálie, Maharadžův věrný žák, jenž zde byl schopen zaznamenat a uchovat nejen slova, ale rovněž zachytit to skryté poselství úžasného světce, jakým Nisargadatta je.
Cena: 200 Kč

 Jiskra Jáství

Kniha ´Jiskra Jáství´ je útlá kniha rozhovorů s Šrí Nisargadatta Maharadžem, která je doplněna o vzpomínky Maharadžovych žáků.
Cena: 200 Kč

Nic je vše

Kniha vyšla v Nakladatelství Dybbuk a zaznamenává rozhovory s Šrí Nisargadatta Maharadžem z let 1979 a 1980. V současné době je již¨v knihkupectvích vyprodaná.
Cena: 200 Kč

Univerzální Klíč k Seberealizaci & Amrut Laja 1

Jde o druhé vydání knih Univerzální Klíč k Seberealizaci a Amrut Laja I, které vycházejí společně. První částí je Univerzální Klíč k Seberealizaci. V této knize, kterou napsal Šrí Siddharaméšvar Maharadž sám, je vysvětlen význam Sebepoznání, a je zde podrobný popis čtyř těl při hledání pravého ´Já´, a podrobný výklad čtvrtého těla (Mahakarana) v několika způsobech. Druhou částí knihy je Amrtu Laja I neboli Nektar Nesmrtelnosti. Je to pojednání o stavu bez stavů, přičemž se jedná o promluvy ke knize Dasboadh.
Cena: 250 Kč

Kontakt: Gabriela Adámková (gabinastefanikov@yahoo.com)

                 Aleš Adámek (alesadamek@centrum.cz)